Rozmýšľate nad hypotékou? TOTO Vás bude zaujímať!

NÁVOD AKO VYJEDNAŤ NIŽŠIE ÚROKY A LEPŠIE PODMIENKY

Tento návod Vám ušetrí čas a energiu

Filip má veľmi dobré až profesionálne znalosti a prehľad. Páči sa mi, že ponúka informácie nenúteným a prospešným spôsobom. Pri vybavovaní hypotéky s Filipovou pomocou oceňujem hlavne výraznú úsporu času.

Petra PagáčováLiptovský Hrádok

Ing. Filip Kúrňava

Hypotekárny špecialista
Od roku 2012 pomáham ľuďom vyjednať lepšie podmienky, nižšie úroky a odpustenie poplatkov pri vybavovaní hypotéky.

Stiahnite si EBOOK s návodom "Ako vyjednať lepšie podmienky, nižšie úroky a odpustenie poplatkov pri vybavovaní hypotéky"

a získajte výhodnejšiu hypotéku!


Dozviete sa

  • Ktorá banka Vám dá najnižšie úroky?
  • Ako vyjednávať lepšie podmienky?
  • Unikátne vlastnosti bánk

Hlavný rozdiel mezi Vami a ostatnými návštěvníkmi tejto stránky je, že oni si už ebook stiahli a vďaka tomu majú nižší úrok a menšiu splátu na svojej hypotéke. 💰 💰 💰 

"Ak Vám povedia vo vašej banke, že sa niečo nedá, neuspokojte sa s tým a vyhľadajte odborníka. Mne pomohol Filip Kúrňava. A výsledok? Zníženie mesačnej splátky o 100 eur!"

Janka ŠkulcováŽilina

"Filip má veľmi dobré až profesionálne znalosti a prehľad. Páči sa mi, že ponúka informácie nenúteným a prospešným spôsobom. Pri vybavovaní hypotéky s Filipovou pomocou oceňujem hlavne výraznú úsporu času."

Petra PagáčováLiptovský Hrádok

Keď som potreboval rýchlo a čo najjednoduchšie získať úver, obrátil som sa o radu na Filipa. V priebehu jedného dňa bol úver vybavený. Filipova rada mi ušetrila veľa času a energie.

Bohuslav KramárŽilina

Filip Kúrňava mi pomáhal s hypotékou pri kúpe bytu. Som rada, že som to riešila s ním, pretože vždy keď bolo treba, som sa mala na koho obrátiť a s kým poradiť.

(Miroslava MoravčíkováŽilina)

Filip Kúrňava ma oslovil s návrhom, že vďaka rastúcim cenám nehnuteľností je možné spojiť môj hypotekárny úver na byt s úverom na auto. A výsledok? Zníženie mesačných splátok o 100 eur!"

(Marek TrnovszkýŽilina)