HYPOTEKÁRNY ŠPECIALISTA

Ing. Filip Kúrňava
Od roku 2012 pomáham ľuďom s hypotékou na kúpu bytu, stavbu domu alebo so znížovaním mesačných splátok.

Hypotekárny špecialista

Ing. Filip Kúrňava

Od roku 2012 pomáham ľuďom vyjednať lepšie podmienky, nižšie úroky a odpustenie poplatkov pri vybavovaní hypotéky na kúpu bytu, stavbu domu alebo na zníženie mesačných splátok.

Skúsenosti iných ľudí:

Mesačná úspora na splátke: 200 eur
Keď som prvýkrát na internete našiel Filipa ako hypotekárneho špecialistu, bol som skeptický, pretože už nejaký čas som sa pokúšal urobiť niečo so svojimi hypotékami, ale bez väčšieho úspechu.
 
Keď som potreboval od svojej banky, v ktorej pravidelne splácam dve hypotéky, pomôcť s ich zlúčením a znížením mesačnej splátky oznámili mi, že sa to nedá. Obrátil som na teda na finančného poradcu, ktorého mi odporučil môj známi. Riešenie, s ktorým by som bol spokojný, ale nenašiel.
 
Až Filip Kúrňava mi ukázál možnosť, ktorá splnila moje očakávania. Našiel pre mňa vhodnú banku, ktorá zlúčila všetky moje úvery, čím sa mi znížila mesačná splátka o 200 eur a navyše mi preplatila takmer všetky poplatky spojené s touto zmenou. Kedže všetko za mňa vybavoval Filip, nemal som žiadne väčšie starosti. Filipove služby sú pre klientov bezplatné, a preto ak sa potrebujete poradiť ohľadne svojej hypotéky, tak ho určite odporúčam.

Dávid Kontšek, Žilina

 

 

Mesačná úspora na splátke: 100 eur

Ak Vám povedia vo vašej banke, že sa niečo nedá, neuspokojte sa s tým a vyhľadajte odborníka.

Mne pomohol Filip Kúrňava. A výsledok?

Zníženie mesačnej splátky o 100 eur!

Janka Škulcová, Žilina

 

Mesačná úspora na splátke: 160 eur
Už dlhšiu dobu sme s manželom chceli riešiť refinancovanie hypotéky. Pána Filipa Kúrňavu sme našli na internete a poprosili ho
o pomoc.
 
Vďaka nemu sme nakoniec konsolidovali úvery. Z troch splátok zostala iba jedna, s veľmi dobrým úrokom a ušetrenou sumou cca 160 €  mesačne.
 
Všetko vysvetlil veľmi podrobne čo s manželom oceňujeme a sme veľmi vďačný za pomoc. Určite aj v budúcnosti, ak by sme zase niečo chceli riešiť ohľadne hypotéky sa obrátime na pána Ing.Kúrňavu. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za pomoc a sme radi, že sme Vás spoznali.

 

 

Tulisovci, Čachtice

 

Ing. Filip Kúrňava
Hypotekárny špecialista

CHCETE SI BEZPLATNE ZNÍŽIŤ SPLÁTKU NA HYPOTÉKE? VYPLŇTE FORMULÁR, RÁD VÁM POMÔŽEM

Nájsť hypotekárneho poradcu, ktorý má prehľad, znalosti, skúsenosti a snahu pomôcť je ťažké. Nám sa to však podarilo.
 
Sme vďační, za to, že sa pán Kúrňava nášho komplikovaného prípadu ujal, našiel riešenie a teraz máme schválený hypotekárny úver na stavbu vysnívaného rodinného domu.
 

Manželia Ďurišovci, Veľké Rovné

 

 

Mesačná úspora na splátke: 70 eur
 Od našej prvej spolupráce s Filipom Kúrňavom ubehol asi rok, keď nás kontaktoval, že sa naskytla možnosť znížiť úrok na hypotéke.
 
Naša banka nám nevyhovela, tak sme sa rozhodli prejsť do inej. Výsledkom je znížená úroková sadzba a mesačná splátka o cca 70 eur.
 

Kučerkovci, Bytča

 

 

Mesačná úspora na splátke: 310 eur
Keď som po rekonštrukcii domu chcela spojiť viaceré úvery do jedného, a tým znížiť svoju mesačnú splátku, v mojej banke mi povedali, že sa to nedá, nejde, že to nevychádza. Skúsila som v inej banke, odpoveď bola rovnaká. Nedá sa, nejde, nevychádza to ...
 
Obrátila som sa o radu na Filipa Kúrňavu. Po jeho niekoľkotýždňovom úsilí sa podarilo to, čo bolo predtým nemožné. Svojimi skúsenosťami dosiahol to, že moja banka mi úvery spojila, dokonca bez poplatkov, čím sa mi znížila mesačná splátka o cca 310 eur
 
Ak riešite hypotéku, nebojte sa skonzultovať s Filipom. Nič Vás to nestojí a pozná aj “podpultové” možnosti bánk.
 

Alžbeta Maliačková, Poluvsie

 

 

Ing. Filip Kúrňava
Hypotekárny špecialista

CHCETE SI BEZPLATNE ZNÍŽIŤ SPLÁTKU NA HYPOTÉKE? VYPLŇTE FORMULÁR, RÁD VÁM POMÔŽEM

Mesačná úspora na splátke: 200 eur
Keď sme sa po pár rokoch splácania hypotéky "so slušným úrokom" rozhodli pre refinancovanie, chceli sme to celé mať hlavne bez starostí a rýchlo vybavené. Máme tri deti a obaja pracujeme z domu, takže času nazvyš veľa nie je.
 
Pána Filipa Kúrňavu sme našli vďaka facebookovej reklame, kde nás zároveň veľmi oslovila jeho kvalitná facebooková stránka a následne aj blog s výbornými článkami a radami. Tak je totiž hneď vidieť, že sa človek tomu, čo robí, venuje naplno a dáva do toho navyše aj kopec svojho voľného času.
 
Celé vybavovanie refinancovania hypotéky prebehlo hladko a k našej maximálnej spokojnosti, o každom kroku sme boli dopredu informovaní, všetko nám bolo detailne vysvetlené a vopred pripravené.
 
Na splátkach k novej hypotéke mesačne ušetríme cez 200 eur, nová banka sa tiež postarala takmer o všetky poplatky spojené s refinancom.
 
Pán Filip Kúrňava je profesionál s top vedomosťami a skúsenosťami, je však zároveň veľmi ľudský, ústretový, milý a príjemný človek. Sme veľmi radi, že sme stavili na profesionalitu a kvalitu - aj keď nás delila nemalá vzdialenosť.
 
Aj v budúcnosti sa obrátime práve na pána Kúrňavu a radi ho budeme odporúčať všetkým našim priateľom a známym.
Mesačná úspora na splátke: 430 eur
Keď som potrebovala spojit hypotéku so spotrebnými úvermi
a tým znížiť mesačnú splátku, našla som na internete Filipa Kúrňavu.
 
Obrátila som sa na neho o radu a po niekoľkých stretnutiach s ním je moja mesačná splátka nižšia o 430 eur.
 
A to všetko bez poplatkov za nový znalecký posudok. Poplatky na katastri a poplatky za predčasné splatenie pôvodných úverov preplatila nová banka.

Monika Omastová, Žilina

 

 

 

Ako mladá rodinka sme sa dostali do situácie, kedy sme museli riešiť nové bývanie. Keďže dnes je ťažké dostať hypotéku, nevideli sme to ružovo a moc sme tomu neverili.
 

Filip nám hneď na prvom stretnutí ukázal veľa možností a povedal že všetko sa dá, keď sa chce. A dnes naozaj to nové bývanie aj máme. Spoločným úsilím a hlavne jeho zásluhou a profesionálnym prístupom, sme dostali hypotéku a dnes môžeme začať odznova.

Filipovi patrí veľké ďakujeme za jeho prístup, ochotu, profesionalitu, diskrétnosť a veľa iných vecí, vďaka ktorým sme úspešne v cieli. Získal si našu plnú dôveru a preto sme všetko ohľadom financií zverili do jeho rúk. Filip ešte raz jedno veľké úprimné ĎAKUJEME !  

 

 

Zuzana a Andrej Štadáni, Žilina

 

Mesačná úspora na splátke: 90 eur

Filip Kúrňava ma oslovil s návrhom, že vďaka rastúcim cenám nehnuteľností je možné spojiť môj hypotekárny úver na byt s úverom na auto.

A výsledok? Zníženie mesačných splátok o 90 eur!"
 

Marek Trnovszký, Žilina

 

Ing. Filip Kúrňava
Hypotekárny špecialista

CHCETE SI BEZPLATNE ZNÍŽIŤ SPLÁTKU NA HYPOTÉKE? VYPLŇTE FORMULÁR, RÁD VÁM POMÔŽEM

Keď som povedala v mojej banke, že chcem navýšiť hypo so ŠPM, dostala som odpoveď, že sa to nedá

Vraj si mám radšej zobrať spotrebný úver, samozrejme s výrazne vyššími úrokmi a väčším preplatením.

Filip Kúrňava mi ukázal, že sa to dá. Pomohol mi s vybavením a do 10 dní som mala peniaze na účte.

Som rada, že som sa nenechala prehovorit v banke na nevýhodný spotrebný úver.

Silvia Hrivíková, Žilina - Divinka

 

 

Mesačná úspora na splátke: 40 eur
Veľmi pekne ďakujem pánovi Kúrňavovi za cenné rady a profesionálny prístup ohľadne zníženia úrokovej sadzby na hypotéke. Aj vďaka nemu máme mesačne takmer o 40 € nižšiu splátku. Určite sa na neho obrátim aj v budúcnosti.

Valáškovci, Žilina 

 

 

 

Pri kúpe bytu bolo naším cieľom získať hypotéku na 90% z jeho hodnoty.
 
S pomocou p. Kúrňavu sa nám to podarilo a to aj napriek sprísňovaniu podmienok v bankách. 
 
Oceňujeme jeho prístup, pretože nám dokázal všetko vysvetliť, poradiť najlepšiu možnosť a nasmerovať naše kroky.
 
Spoluprácu s p. Kúrňavom môžeme všetkým len odporúčať.

Manželia Zuziakovci, Žilina

 

 

(Pre zobrazenie facebookového profilu osoby musíte byť prihlásený na facebooku.)

Pred pár týždňami sme sa na našu banku obrátili so žiadosťou o navýšenie hypotéky. Žiadosť však bola zamietnutá. Vzhladom na to, že naša situácia je špecifická, na základe recenzií sme sa rozhodli požiadať o pomoc Ing. Kúrňavu.
 
Zdôvodu, že máme s manželkou zúžené BSM a naša banka nám refinancovanie hypotéky zamietla, vkladali sme všetky nádeje práve do jeho rúk. A urobili sme to najlepšie, čo sme mohli.
 
Hypotéka nám bola schválená, vyplatili sme z nej nevýhodný spotrebný úver a ešte nám ostali aj peniaze nazvyš, ktoré využijeme na rekonštrukciu.
 
Vybavenie hypotéky bolo pre nás v podstate bezstarostné a aj napriek vzdialenosti, ktorá nás delí, aj jednoduché.
 
Bez pomoci Ing. Kúrňavu by sme to určite nedokázali. Za to mu patrí veľké ďakujeme.

Jana & Radovan, Prešov

Ing. Filip Kúrňava
Hypotekárny špecialista

CHCETE SI BEZPLATNE ZNÍŽIŤ SPLÁTKU NA HYPOTÉKE? VYPLŇTE FORMULÁR, RÁD VÁM POMÔŽEM

K pánovi Kúrňavovi sme sa dostali cez facebook, keď sme začali riešiť prefinancovanie hypotéky. Na základe pozitívnych recenzií sme sa rozhodli ho kontaktovať, aj po predchádzajúcich zlých skúsenostiach s poradcami rôzneho druhu.
 
A lepšie sme sa rozhodnúť ani nemohli.
 
Na prvé stretnutie sme nemuseli dlho čakať a už vtedy sme sa presvedčili, že to bola dobrá voľba. Dostalo sa nám odborného poradenstva bez zbytočného presviedčania a tlačenia do rôznych produktov. Pán Kúrňava všetko dôkladne a laicky vysvetlil a rozhodnutie nechal vždy na nás. Stretnutia boli vždy príjemné v priateľskej atmosfére.

Kohútovci, Ochodnica

 

 

(Pre zobrazenie facebookového profilu osoby musíte byť prihlásený na facebooku.)

Filip má veľmi dobré až profesionálne znalosti a prehľad. 

Páči sa mi, že ponúka informácie nenúteným a prospešným spôsobom. 

Pri vybavovaní hypotéky s Filipovou pomocou oceňujem hlavne výraznú úsporu času.

Petra Pagáčová, Liptovský Hrádok

 

 

Oslovil som viac finančných poradcov a nakoniec som si vybral Filipa. Neľutoval som. Pozitívny, ochotný prístup, spoľahlivosť, rýchlosť a odbornosť.
 
Využil som ho pri vybavovaní hypotéky. Čo sa mi páčilo oproti iným bolo to, že sa ma nesnažil nalákať na ponuku, ktorá bola najvýhodnejšia pre neho, ale prešli sme si všetky ponuky a vybrali sme spoločne a hlavne objektívne k mojej spokojnosti.
 
Keby som si mal vybrať znovu, tak si vyberiem tak isto.

Patrik Pobijak, Žilina 

 

 

 

(Pre zobrazenie facebookového profilu osoby musíte byť prihlásený na facebooku.)

So službami p. Kúrňavu sme boli nadmieru spokojní. Ide naozaj o vysoko kvalifikovaného hypotekárneho a finančného poradcu s profesionálnym a priateľským prístupom.

Hypotéka a všetky k nej prisluchajúce náležitosti boli vybavené podľa našich očakávaní a v relatívne krátkom čase, aj vzhľadom že naša požiadavka bola časovo náročnejšia.

Zo strany p. Kúrňavu nám boli do detailov vysvetlené všetky čiastočné procesné kroky a každý jeden dokument ktorý sa nám dostal do rúk.

S radosťou sa o svoje skúsenosti delím aj so svojím kolegami a priateľmi. Naozaj možem spoluprácu s pánom Kúrňavom len a len odporúčať.

David Junas, Viktória Junasová, Kotešová

 

 

Ing. Filip Kúrňava
Hypotekárny špecialista

CHCETE SI BEZPLATNE ZNÍŽIŤ SPLÁTKU NA HYPOTÉKE? VYPLŇTE FORMULÁR, RÁD VÁM POMÔŽEM

Na pomoc pri riešení hypotéky som si zvolil Filipa Kúrňavu, hoci som mal na výber viacerých finančných sprostredkovateľov.

Aj keď môj prípad nebol jednoduchý z pohľadu dokladovania príjmu a typu nehnuteľnosti, nechal som sa viesť Filipovými radami a hypotéka bola vybavená.

Ak by som riešil hypotéku znova, obrátil by som sa opäť na Filipa pre jeho odbornosť, spoľahlivosť a ľudský prístup.

 

Peter Bobák, Žilina - Belá

 

 

So službami p. Kúrňavu sme veľmi spokojní. Oceňujeme jeho kvalifikovanú a profesionálnu pomoc pri refinancovaní hypotéky a priateľský prístup.
 
Zo strany p. Kúrňavu nám boli detailne vysvetlené všetky otázky, na ktoré sme sa spýtali. Nenúteným spôsobom nám vysvetlil čo je pre nás najvýhodnejšie a zdôvodnil prečo.
 
Spoluprácu s pánom Kúrňavom môžeme len a len odporúčať.

Pavol a Zuzana Domanickí, Žilina

 

 

Filip Kúrňava ma zaujal myšlienkou, že aj v čase fixu sa dá s hypotékou hýbať bez pokút a poplatkov.

Rozhodla som sa to vyskúšať.

Z výsledku som bola nadšená.

Bez poplatkov, pokút a bez zdĺhavého obehávania bánk som mala doslova z mesiaca na mesiac zníženú splátku hypotéky vo fixe o 180 eur!

Keď už niečo splácate, nebojte sa konzultovať s odborníkom. Má určite väčší prehľad a jeho skúsenosti sa ťažko získavajú "obyčajnému" človeku. 

 

Lenka Dikaczová, Žilina

Ing. Filip Kúrňava
Hypotekárny špecialista

CHCETE SI BEZPLATNE ZNÍŽIŤ SPLÁTKU NA HYPOTÉKE? VYPLŇTE FORMULÁR, RÁD VÁM POMÔŽEM

Keď si predstavím, čo som sa nalietala pri vybavovaní hypotéky ... no neskutočné. Neverila som, že refinancovanie môže prebehnúť rýchlo a bez komplikácií.

Dnes som rada, že som sa skontaktovala s Filipom Kúrňavom. Refinancovanie prebehlo rýchlo a úspešne. Jeho práca bola veľmi profesionálna.

Anna Balážiová, Žilina

 

 
Srdečne ďakujem Filipovi za podporu a pomoc počas vybavovania refinancovania hypotéky. Som presvedčený, že bez neho by boli všetky kroky komplikovanejšie a časovo pre mňa náročnejšie.
 
Veľmi rád ho odporučím svojim známym a priateľom a to len s tými najlepšími referenciami.
 
Ďakujem pekne za profesionálny prístup. Bol som maximálne spokojný

Tomáš Sidor, Žilina

 

 

S Filipom Kúrňavom sme riešili viac produktov: poistenie našej rodiny, bytu a taktiež hypotéku.

Zakaždým oceňujeme jeho All inclusive servise, ktorý nám ponúka.

Naposledy sme hypotéku vybavili z pohodlia nášho domova. Takmer všetko za nás vybavil Filip a vo finále sme boli maximálne spokojní.

Ďakujeme.

Fidesovci, Liptovský Hrádok

 

 

Ing. Filip Kúrňava
Hypotekárny špecialista

CHCETE SI BEZPLATNE ZNÍŽIŤ SPLÁTKU NA HYPOTÉKE? VYPLŇTE FORMULÁR, RÁD VÁM POMÔŽEM

Filip Kúrňava mi pomáhal s hypotékou pri kúpe bytu. Som rada, že som to riešila s ním, pretože vždy keď bolo treba, som sa mala na koho obrátiť a s kým poradiť.

 

Miroslava Moravčíková, Žilina

 

 

Keď som si chcel znížiť úroky na hypotéke, obrátil som sa o radu na Filipa Kúrňavu. Vnukol mi myšlienku a ukázal spôsob ako donútiť moju banku, aby mi zlepšila podmienky na hypotéke.

A výsledok?

Zníženie mesačnej splátky a skrátenie doby splácania o 5 rokov!
 

Ján Olejkár, Žilina

 

Keď som potreboval rýchlo a čo najjednoduchšie získať úver, obrátil som sa o radu na Filipa.

V priebehu jedného dňa bol úver vybavený. Filipova rada mi ušetrila veľa času a energie.

Bohuslav Kramár, Žilina

 

CHCETE SI BEZPLATNE ZNÍŽIŤ SPLÁTKU NA HYPOTÉKE? VYPLŇTE FORMULÁR, RÁD VÁM POMÔŽEM.

Je pre Vás dôležité mať hypotekárny úver poistený proti neočakávaným udalostiam?*
Stalo sa Vám niekedy, že ste meškali so splátkou úveru?
Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely vyriešenia Vášho dotazu. Spracovanie osobných údajov
Ing. Filip Kúrňava
Hypotekárny špecialista

CHCETE POMÔCŤ PRI VYBAVOVANÍ HYPOTÉKY?

VYPLŇTE FORMULÁR, RÁD VÁM POMÔŽEM