HYPOTEKÁRNY ŠPECIALISTA

Ing. Filip Kúrňava
Od roku 2012 pomáham ľuďom znižovať mesačné splátky na hypotéke. Za posledný rok si moji klienti znížili splátku v priemere o 194 eur / mesačne.

Hypotekárny špecialista

Ing. Filip Kúrňava

Od roku 2012 pomáham ľuďom znižovať mesačné splátky na hypotéke. Za posledný rok si moji klienti znížili splátku v priemere o 194 eur / mesačne.

Výsledok spolupráce: zníženie mesačnej splátky o 200 eur

Mesačná úspora na splátke: 200 eur
Klient: Dávid Kontšek, Žilina
Keď som prvýkrát na internete našiel Filipa ako hypotekárneho špecialistu, bol som skeptický, pretože už nejaký čas som sa pokúšal urobiť niečo so svojimi hypotékami, ale bez väčšieho úspechu.
 
Keď som potreboval od svojej banky, v ktorej pravidelne splácam dve hypotéky, pomôcť s ich zlúčením a znížením mesačnej splátky oznámili mi, že sa to nedá. Obrátil som na teda na finančného poradcu, ktorého mi odporučil môj známi. Riešenie, s ktorým by som bol spokojný, ale nenašiel.
 
Až Filip Kúrňava mi ukázál možnosť, ktorá splnila moje očakávania. Našiel pre mňa vhodnú banku, ktorá zlúčila všetky moje úvery, čím sa mi znížila mesačná splátka o 200 eur a navyše mi preplatila takmer všetky poplatky spojené s touto zmenou. Kedže všetko za mňa vybavoval Filip, nemal som žiadne väčšie starosti. Filipove služby sú pre klientov bezplatné, a preto ak sa potrebujete poradiť ohľadne svojej hypotéky, tak ho určite odporúčam.
Dávid Kontšek, Žilina
Výsledok spolupráce s Filipom: zníženie mesačnej splátky o 200 eur
Ing. Filip Kúrňava
Hypotekárny špecialista

CHCETE POMÔCŤ S VYBAVENÍM HYPOTÉKY? VYPLŇTE FORMULÁR, RÁD VÁM POMÔŽEM.

  • Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely vyriešenia Vášho dotazu. Spracovanie osobných údajov
Ing. Filip Kúrňava
Hypotekárny špecialista

CHCETE  POMÔCŤ S VYBAVENÍM HYPOTÉKY?

VYPLŇTE FORMULÁR, RÁD VÁM POMÔŽEM